Elektronika dysku
Logo Western Digital
Plater i głowica dysku
Logo Seagate
Elektronika dysku SSD
Pendrive
Karta pamięci SD
Karta pamięci microSD
Samsung S2 Portable
Mac + dysk przenośny
Toshiba 1.8 cala
WD MyBook,Seagate Free Agent
QNAP,SYNOLOGY
Kadłub dysku 3.5 cala
Clean Room

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Telefonistka
Tel.: +48 600 051 050
Formularz wysyłkowy
e-mail: pomoc@itechlab.pl
Koperta
Odzyskiwanie danych
drogą wysyłkową !
czytaj więcej
Bezpłatna analiza nośnika -- Ekspresowe odzyskiwanie krytycznych danych -- Odzysk i rekonstrukcja macierzy RAID oraz Baz Danych -- Wysoka skuteczność dzięki profesjonalnym narzędziom -- Odzyskiwanie danych ze wszystkich typów dysków -- Naprawy usterek logicznych, elektronicznych, mechanicznych oraz Strefy Serwisowej -- Odzyskiwanie danych z czarnej serii Seagate 7200.11 -- Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia gwarantujące wysoką skuteczność odzyskiwania danych -- Odzyskujemy skasowane pliki oraz sformatowane dane -- Gwarantujemy pełną poufność powierzonych nam danych -- Na Państwa życzenie oferujemy usługę zerowania danych - kasując je bezpowrotnie -- Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych
START / MICROBLOG / IDENTYFIKACJA DYSKU W SYSTEMIE OPERACYJNYM (MS WINDOWS, MAC OS, LINUX)

MicroBlog

Identyfikacja dysku w systemie operacyjnym (MS Windows, Mac OS, Linux)

MS Windows

Aby uruchomić aplikację umożliwiającą nam podgląd na zainstalowane dyski w komputerze z systemem operacyjnym MS Windows klikamy na przycisk Start i przechodzimy do pola tekstowego "Uruchom Program" (MS Windows XP), "Wyszukaj programy i pliki" (MS Windows 7). Wpisujemy tam nazwę aplikacji devmgmt.msc i uruchamiamy ją. Następnie rozwijamy listę dysków gdzie możemy sprawdzić model dysku.

Mac OS

W systemie operacyjnym firmy Apple aby uzyskać dostęp do parametrów dysku twardego należy uruchomić narzędzie Disk Utility. Narzędzie to zlokalizowane jest w folderze Aplikacje/Narzędzia (eng. Applications/Utilities). Folder ten można otworzyć za pomocą Finder'a znajdującego się w Dock'u na pulpicie.

Linux

Systemy linuxowe pozwalają nam na podgląd pamięci masowych używanych w komputerze także za pomocą narzędzia Disk Utility. W dystrybucji Ubuntu po wybraniu dash home z pulpitu wpisujemy disk. W kategorii aplikacje powinna pojawić się ikona programu Disk. W dystrybucji Mint narzędzie to uruchamiamy wybierając z pulpitu Menu->Akcesoria->Disk lub z konsoli wpisując gnome-disks (ver. Cinamone). W Linuksie narzędzie to zwykle znajduje się także w folderze System/Administration.

Tagi: identyfikacja dysku twardego, identyfikacja czarnej serii seagate Powrót

Odzyskiwanie danych
Start
Dyski wewnętrzne 3.5"
Dyski z laptopów (2.5",1.8")
Dyski Solid State Drive (SSD)
Dyski z urządzeń RTV
Dyski USB i eSATA
Macierze dyskowe RAID
KARTY PAMIĘCI
PENDRIVE
Odzyskiwanie plików
Bazy danych
Dokumenty MS Office
Poczta MS Outlook
Projekty CAD,CAM
ZAUFALI NAM
Logo Orlenu Logo Uniwersytet Warszawski
WIARYGODNA FIRMA IT
Sprawdź nas
Logo CEIDG
CERTYFIKATY
Logo Microsoft Certified Profesional
ITechLab - Odzyskiwanie danych - All right reserved