Elektronika dysku
Logo Western Digital
Plater i głowica dysku
Logo Seagate
Elektronika dysku SSD
Pendrive
Karta pamięci SD
Karta pamięci microSD
Samsung S2 Portable
Mac + dysk przenośny
Toshiba 1.8 cala
WD MyBook,Seagate Free Agent
QNAP,SYNOLOGY
Kadłub dysku 3.5 cala
Clean Room

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Telefonistka
Tel.: +48 600 051 050
Formularz wysyłkowy
e-mail: pomoc@itechlab.pl
Koperta
Odzyskiwanie danych
drogą wysyłkową !
czytaj więcej
Bezpłatna analiza nośnika -- Ekspresowe odzyskiwanie krytycznych danych -- Odzysk i rekonstrukcja macierzy RAID oraz Baz Danych -- Wysoka skuteczność dzięki profesjonalnym narzędziom -- Odzyskiwanie danych ze wszystkich typów dysków -- Naprawy usterek logicznych, elektronicznych, mechanicznych oraz Strefy Serwisowej -- Odzyskiwanie danych z czarnej serii Seagate 7200.11 -- Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz narzędzia gwarantujące wysoką skuteczność odzyskiwania danych -- Odzyskujemy skasowane pliki oraz sformatowane dane -- Gwarantujemy pełną poufność powierzonych nam danych -- Na Państwa życzenie oferujemy usługę zerowania danych - kasując je bezpowrotnie -- Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych
START / KARTY PAMIĘCI / ODZYSKIWANIE DANYCH Z KARTY PAMIĘCI

Odzyskiwanie danych z karty pamięci

Aparat Cyfrowy Na rynku istnieje obecnie wiele odmian kart pamięci. Nośniki te pierwotnie miały zastosowanie jako magazyn zdjęć w aparatach cyfrowych. Dzisiaj karty pamięci stosuje się już w telefonach komórkowych, odtwarzaczach multimedialnych, kamerach video a nawet w kasach fiskalnych. Popularnym typem karty obecnie stosowanym jest Secure Digital we wszystkich jej odmianach takich jak SD, MiniSD, MicroSD oraz odmiany SDHC o powiększonej gęstości zapisu. Odzyskujemy zdjęcia z większości modeli kart pamięci...

Pochodzenie kart pamięci można przypisać standardowi PCMCIA wykorzystywanemu głównie w laptopach. W latach 90' powstał pierwszy typ karty pamięci CompactFlash wyprodukowany przez firme SanDisk i stosowany do dziś. Ewolucja kart pamięci przebiega w kierunku ich miniaturyzacji, zwiększania pojemności oraz szybkości odczytu i zapisu. Na przestrzeni ponad 20 lat na rynku pojawiły sie różne standardy kart. Do podstawowych możemy zaliczyć:

Głównymi producentami i konstruktorami pamięci flash są takie firmy jak Sandisk, Sony, Panasonic, Toshiba oraz Kingston Technology. Karty Pamięci ze względu na ciągłą pracę w czytniku urządzenia nie są tak narażone na uszkodzenia mechaniczne jak Pendrive'y. Tym nie mniej dochodzi w nich do uszkodzeń styków, kontaktu z wodą czy pęknięć. W kartach podobnie jak w innych pamięciach flash awarii ulegają także wewnętrzne komponenty. W skutek wad fabrycznych, temperatury pracy czy czasu eksploatacji.

Do zapisu danych na karcie pamięci wykorzystuje się popularną rodzinę systemów plików jaką jest FAT firmy Microsoft. W przypadku jego uszkodzenia następuje brak dostępu do danych. Typowym skutkiem mogą być puste lub nie otwierające się foldery, krzaczki w nazwach plików czy prośba o sformatowanie karty.

Odzyskujemy zdjęcia z kart w przypadkach uszkodzeń elektronicznych oraz systemu plików. Stosujemy sprawdzone metody i standardy pracy. Dzięki specjalistycznym narzędziom programowo-sprzętowym odzyskujemy zdjęcia z dużą skutecznością nawet w beznadziejnych przypadkach.

Jeżeli mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 600 051 050.

Logo MemoryStick Logo CompactFlash Logo Secure Digital Logo XD-Picture Logo MultimediaCard

Góra

Odzyskiwanie danych
Start
Dyski wewnętrzne 3.5"
Dyski z laptopów (2.5",1.8")
Dyski Solid State Drive (SSD)
Dyski z urządzeń RTV
Dyski USB i eSATA
Macierze dyskowe RAID
KARTY PAMIĘCI
PENDRIVE
Odzyskiwanie plików
Bazy danych
Dokumenty MS Office
Poczta MS Outlook
Projekty CAD,CAM
ZAUFALI NAM
Logo Orlenu Logo Uniwersytet Warszawski
WIARYGODNA FIRMA IT
Sprawdź nas
Logo CEIDG
CERTYFIKATY
Logo Microsoft Certified Profesional
ITechLab - Odzyskiwanie danych - All right reserved